وبسایت رسمی هیئت فوتبال استان قم

تغییر به حالت دسکتاپ ورود

اعلام آرا کمیته انضباطی در خصوص تخلفات صورت گرفته در لیگ های فوتبال

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان و به نقل از کمیته انضباطی هیات فوتبال:آرا انضباطی به دلیل تخلفات صورت گرفته در هفته های اخیر  لیگ های در حال برگزاری اعلام شد.

 

 

*تیم سفید زاگرس در بازی مقابل هنگ به دلیل دریافت بیش از 5 کارت (زرد و قرمز) باستناد به بند 1 ماده 69 مبلغ 1000/000ریال  جریمه نقدی محکوم می گردد.

*آقای امین قره گوزلو بازیکن سفید زاگرس به دلیل استفاده از الفاظ زشت وبی احترامی به داور مسابقه با استناد به بند 4 از ماده 66 و با توجه به اظهار ندامت نامبرده دو جلسه محروم و 2000/000 ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.

///

*باتوجه به گزارش داور مسابقه فی مابین افشین وهنگ از سری مسابقات لیگ استان در خصوص تخلف بازیکنان تیم افشین بنام های مهدی صابری نیا، مرتضی بزرگی و امیرحسین غفار نیا - نامبردگان تا اطلاع ثانوی از کلیه فعالیت های مرتبط با فوتبال محروم تا رای قطعی صادر و اعلام گردد.

///

*مسعود جباری سرپرست تیم فوتبال پناه آفرین به دلیل رفتار غیر ورزشی و بی احترامی به تیم مقابل با استناد از ماده 73 آئین نامه انضباطی به سه جلسه محروم و 5000/000 ریال جریمه نقدی محکوم می گردد.

///

*با توجه به تهمت سعید باقریان سرمربی تیم فوتبال مبنی بر دخالت رئیس هیات فوتبال در تحریک داوران علیه تیم افشین نامبرده تا اطلاع ثانوی از حضور در کلیه مسابقات محروم می باشد.

///

*تیم فوتبال هنگ به دلیل تخلف در دیدار برابر شاهین از سری مسابقات نونهالان زیر 14 ،سال تیم هنگ به دلیل استفاده از بازیکن غیرمجاز به استناد به بند 7 از ماده 68 آئین نامه انضباطی به پرداخت 3000/000جریمه محکوم می گردد.

همچنین نتیجه با اعمال ماده 22 سه بر صفر به سود شاهین اعلام میشود.

*تیم سفید زاگراس  به دلیل استفاده از بازیکن غیر مجاز در برابر تیم آریا از سری مسابقات زیر 14 سال فوتبال، محمد جلیلی سرپرست سفید زاگرس به دلیل استفاده از بازیکن غیر مجاز دو جلسه محروم و به پرداخت 2000/000 محکوم می گردد.

نتیجه مسابقه نیز سه بر صفر به سود آریا اعلام میشود.

*حسینی سرمربی تیم فوتبال سفیر به دلیل استفاده از بازیکنان غیرمجاز در دیدار مقابل پیام در رده سنی زیر 14سال نتیجه مسابقه سه بر صفر به سود پیام صادر و مربی نام برده به 2 جلسه محرومیت و پرداخت 2000/000جریمه محکوم میشود.

همچنین در همین رده سنی تیم سهیل به دلیل استفاده از بازیکنان غیر مجاز در برابر عقاب نتیجه مسابقه سه بر صفر به سود عقاب اعلام و تیم سهیل به پرداخت 2000/000 جریمه محکوم می شود.

 

 

انتهای پیام/

طراحی و راه اندازی : انعکاس برتر

بالا نسخه رومیزی

, ( )