وبسایت رسمی هیئت فوتبال استان قم

تغییر به حالت دسکتاپ ورود

پناه آفرین قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال قم شد

 

 

هفته پایانی لیگ برتر فوتبال با قهرمانی پناه آفرین به پایان رسید.

 

تیم فوتبال پناه آفرین با وجود توقف برابر سپید زاگرس؛ قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال قم شد. آن هم در هفته ای که هما با برتری بر سپید زاگرس فاصله اش را با صدرنشینان کم کرد.

هفته هفتم و پایانی از نیم فصل اول رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های استان قم امروز به پایان رسید و در پایان مسابقات نیم فصل، تیم پناه آفرین به مقام نخست رسید تا شانس بیشتری برای کسب قهرمانی لیگ برتر داشته باشد.

تیم‌های فوتبال پناه آفرین و سپید زاگرس عصر یکشنبه در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال استان قم به دیدار هم رفتند که تلاش ۲تیم در ورزشگاه شهید حیدریان قم با تساوی بدون گل همراه بود اما پناه آفرین با وجود این تساوی همچنان در صدر باقی ماند.

تیم سفیر وحدت که این هفته شانس پیروزی و قهرمانی نیم فصل را داشت در دیدار برابر تیم رده چهارمی هما غافلگیر شد و با شکست ۲بر یک برابر هما و از دست دادن امتیاز کامل این بازی در رده دوم جدول باقی ماند اما هما با این پیروزی شیرین و با توجه به توقف پناه آفرین و سفیر، فاصله خود را با صدرنشینان کاهش داد.

تیم فوتبال آبادگران نیز در مصاف با افشین یک بر صفر به پیروزی رسید و با رساندن جمع امتیازات خود به عدد ۱۴و تداوم حضور در رده سوم، اکنون با تیم صدرنشین ۳امتیاز و با تیم دوم جدول یک امتیاز فاصله دارد و به نیم فصل دوم با امیدواری می‌نگرد.

تیم فوتبال هنگ نیز در دیدار برابر پیمان در مصاف انتهای جدولی‌ها با اقتدار عمل کرد و ۳بر صفر به پیروزی رسید و با توجه به تخصیص ۳امتیاز بازی نیمه تمام این تیم برابر افشین، هنگ ۶امتیازی شد و به رده پنجم جدول رسید.

در جدول رده بندی و در پایین جدول، پیمان با ۴امتیاز قعرنشین است و گزینه جدی سقوط به دسته اول به شمار می‌رود و تیم‌های افشین و سپید زاگرس ۵امتیازی هستند و شرایط نابسامانی دارند ضمن این که خطر همچنان تیم هنگ ۶امتیازی را نیز تهدید می‌کند ضمن این که لیگ برتر فوتبال استان قم از روز ۵اسفند وارد دور برگشت خود می‌شود.

طراحی و راه اندازی : انعکاس برتر

بالا نسخه رومیزی

, ( )