وبسایت رسمی هیئت فوتبال استان قم

تغییر به حالت دسکتاپ ورود

برگزاری ۷۰۰ مسابقه فوتسال در سال ۹۸

 

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان قم، رضا بمانی ریئس کمیته فوتسال به برنامه اجرایی  این کمیته طی سال ۹۸ اشاره کرد و با اعلام اینکه نزدیک به ۷۰۰ بازی فوتسال در رده‌های سنی مختلف در این استان برگزار شده است، گفت: در سال ۹۸ برای اولین بار لیگ نونهالان زیر ۱۳، ۱۴ و ۱۵ سال فوتسال استان قم با حضور پرشور علاقه مندان برگزار گردید.

ریئس کمیته فوتسال استان قم افزود: همچنین لیگ های نوجوانان و جوانان هم با حضور ۱۶ و ۱۲ تیم به صورت لیگی برگزار گردید. همچنین لیگ بزرگسالان استان در سه لیگ دو، یک و برتر برگزار می گردد که زمینه ساز بازیکنان مستعدی برای حضور در لیگ های کشوری می باشد.

رضا بمانی در خصوص مسابقات کشوری و میزبانی قم در این مسابقات هم اعلام داشت که استان قم در تمام رده های پایه در بالاترین سطح حضور فعال داشته و میزبان لیگ نونهالان کشور در سال ۹۸ بود. همچنین در رده نوجوانان و جوانان و امید هم میزبان دور رفت یا برگشت کشور بود.

وی همچنین به میزبانی استان قم برای مسابقات المپیاد فوتسال کشور اشاره کرد که با حضور ۲۹ تیم از استان های مختلف برگزار شد اشاره کرد.
 
ریئس کمیته فوتسال به حضور تیم لیگ برتر بزرگسالان و تیم بزرگسالان لیگ دو کشور اشاره داشت که چشم اندازی برای فوتسالیست های مستعد قم می باشند و تقریبا می توان گفت که این دو تیم کاملا از بازیکنان بومی استفاده می کنند و حتی تعداد زیادی از فوتسالیست های مستعد استان قم در تیم های مختلف لیگ های کشور که در استان های دیگر فعال می باشند، حضور دارند.
 
بمانی همچنین به فعالیت آکادمی تخصصی فوتسال استان قم اشاره داشتند که تحت پوشش هیات فوتبال استان قم به صورت کاملا رایگان و با استفاده از مربیان مجرب و با تجربه در حال استعدادیابی و آموزش تخصصی بازیکنان می باشند تا پشتوانه سازی مناسبی برای فوتسال استان و کشور داشته باشیم.
 

طراحی و راه اندازی : انعکاس برتر

بالا نسخه رومیزی